Category: Thrash Metal

8 Comments

  1. Договорот за името со Грција вчера на претседателот на државата Ѓорге Иванов му го доставија премиерот Заев и министерот за надворешни работи Никола Димитров. Средбата беше траеше само 2 минути, а Иванов изјавие дека.
  2. Искам да стана монах преди: 8 месеца, 18 дни, прочетена пъти Здравейте на 17 съм, и много съм мислил за това, гледал съм филми за монаси и искам и аз да съм такъв.
  3. Премиерот Заев одбива да се сретне со новинарот Героски, кој во серија колумни пишуваше за рекетот врз македонски бизнисмени, кој се претпоставува дека го вршат високи функционери на СДСМ заедно со веќе уапсениот.
  4. Македонија Заболени 2, +52 Мртви +5 Излечени 1, Активни Last updated: 29/05/ - (+) Makedonka Koceva пред 45 мин. · Моја Македонијо! Еј моја убавице, моја маченице, моја вистино моја судбино.
  5. Драга моја, јас ги немам сите одговори, но животот е составен од многу мали ситници кои се многу важни, а за нив знам доволно за да го направам и мојот, но и твојот живот, подобар, посреќен и полесен. И јас бев ќерка и.
  6. Да имаш стил, да искаш да се обличаш според актуалните тенденции, да си свободен да пазаруваш каквото пожелаеш – с днешна дата животът ни предоставя толкова много възможности по тези теми, че е повече от ясно.
  7. Поради притисокот и проблемите со кои во изминатиот период се соочуваше семејство на девојката од Штип за која јавноста виде како момчиња ја тепаат не го издржа нејзиниот татко кој почина. Му откажа срцето. Тој и беше.
  8. Прошлог месеца, моја мама ми је рекла да мисли да је овај блог досадан. „Где су све забавне ствари? Желим да видим још твојих фотографија. Није ме брига за ове друге надоградње.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2018, Hotelone WordPress Theme by Britetechs